HappyTip - Dana Lázničková - Cestovní agentura

HappyTip - Dana Lázničková

Dolní Bělá 31

33152 Dolní Bělá

mobil: 721 337 136

tel.: 377 310 007

fax: 377 310 007

info@happytip.cz

ID: 1061265

Velká Británie, Německo ze Southamptonu na lodi MSC Euribia

Termín: 22.03. (Pá) - 24.03. (Ne) 2024

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 3 680 Kč

Trasa plavby
Velká Británie, Německo
Popis lodě

Lodní společnost MSC nám představuje svoji nejnovější loď, MSC Euribia. Loď je pojmenovaná podle řecké bohyně, která jako dcera mořského boha Ponta dokázala ovládat moře. Zahájení výstavby nejekologičtější lodě MSC bylo započato 28.6.2021 ve Francii, a to v Saint Nazaire za přítomnosti výkonného předsedy společnosti MSC. 

Do provozu byla uvedena 8. června 2023 v Kodani a její kmotrou se stala celosvětově uznávaná legenda - Sophia Loren. MSC Euribia zahajuje plavby v Severní Evropě letos v létě 7denními plavbami z německého Kielu a dánské Kodaně do úchvatných norských fjordů.

Euribia se stala dvacátou druhou lodí ve flotile MSC a druhou lodí poháněnou na zkapalněný zemní plyn (LNG) k dosažení podstatného snížení emisí. Jako každá nová loď je i Euribia vybavena některými z nejpokročilejších a nejnovějších technologií kvůli minimalizaci dopadu na životní prostředí. Společnost MSC se dlouhodobě zavázala k péči o životní prostředí s dlouhodobým cílem dosáhnout čistých nulových emisí pro své činnosti do roku 2050. Společnost je také významným investorem v rámci ekologických námořních technologií nové generace s cílem podporovat jejich urychlený vývoj a dostupnost v celém odvětví.

Nejen, že se paluby mohou pochlubit mnoha originálními uměleckými díly, ale poprvé je vizuálním mistrovským dílem i samotný trup. Jedinečný a ikonický design umělce Alexe Flämiga byl vybrán, aby reprezentoval poselství oddanosti mořskému ekosystému s jeho uměleckým dílem #SaveTheSea.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 184.011Délka lodě (v metrech): 331Šířka lodě (v metrech): 43Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 2.419Maximální počet pasažérů: 6.3345 bazénů
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery.  Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou obsaženy v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků, třída Yacht Club má v ceně All Inclusive. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď a stravování ve speciálních restauracích. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 12 let: 12€/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 6€/osoba/noc. Na plavbách z Miami, severní Ameriky a ve východní Asii: pro osoby od 12 let: 16$/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 8$/osoba/noc. Spropitné musí být uhrazeno před plavbou, proto bude zahrnuto v cestovní smlouvě. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Southampton, Velká Británie, (připlutí: --:-- | odplutí: 20:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Hamburk, Německo, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)
05.01. (Pá) - 07.01. (Ne) 2024 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Bella, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-2 450 Kč
Vybrat termín
Kajuta vnitřní Bella, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-3 680 Kč
Vybrat termín
22.03. (Pá) - 24.03. (Ne) 2024 - 3 dny, 2 noci
Kajuta vnitřní Fantastica, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-3 680 Kč
Vybrat termín
Kajuta vnitřní Fantastica, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-4 920 Kč
Vybrat termín
12.04. (Pá) - 14.04. (Ne) 2024 - 3 dny, 2 noci
Kajuta vnitřní Fantastica, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-3 930 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoVelká Británie
HotelVelká Británie, Německo ze Southamptonu na lodi MSC Euribia
Kajuta vnitřní Fantastica, cena za 1. a 2. osobu
Termín22.03.2024 - 24.03.2024
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...