HappyTip - Dana Lázničková - Cestovní agentura

HappyTip - Dana Lázničková

Dolní Bělá 31

33152 Dolní Bělá

mobil: 721 337 136

tel.: 377 310 007

fax: 377 310 007

info@happytip.cz

ID: 391324

Termín: 17.06. (So) - 21.06. (St) 2023

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 10 000 Kč

Poloha
V PROGRAMU NÁVŠTĚVA 4 RŮZNÝCH TERMÁLŮ
Užijte si svůj pobyt u Balatonu a k tomu se pobavte výlety do slavných a zajímavých míst v okolí a odpočívejte v nesčetných termálních lázních. Prostě nechte se hýčkat.
Zájezd bez nočních přejezdů!
Program

1. den
Odjezd v časných ranních hodinách ze Semil – směr Praha – Brno - Bratislava, přejezd do Maďarska, příjezd do Balatonfüredu. Náš hotel se nachází v nejkrásnější části malebného městečka, jen několik metrů od promenády Tagore, bezprostředně na břehu jezera. Po ubytování se po ní budete moci projít, své kouzlo má procházka do přístavu plachetnic, k někdejší vile spisovatele Móra Jókaiho nebo ke krásnému domu vybudovanému ve slohu klasicismu, který byl v letech 1893 až 1916 letním sídlem slavné herečky Lujzy Blaha, „nejoblíbenějším hnízdečkem slavíka národa“, jak uvádí nápis nad vchodem. Popřípadě se můžete osvěžit na hotelové pláži. Po večeři se budete moci projít na promenádě Tagore a navštěvovat příjemné restaurace, obchody a kavárny. Nocleh.
2. den
Ráno navštívíme Veszprém – „Město královen“ s malebnou hradní čtvrtí: požarní věž, Brána hrdinů, kaple sv. Gisely a sv. Jiří. Benediktinský vrch s úžasným panoramatickým výhledem na údolí Sedu a Bakoňský les. Poté navštívíme Székesfehérvár – prohlídka starobylého města, které bylo po Ostřihomi nejvýznamnějším městem maďarského královstvi, kde se konaly korunovace a pohřby uherských panovníků (bazilika sv. Štěpána, Zahrada zřícenin, kostel sv. Imricha, Říšské jablko. Poté relaxace v nedalekých termálních lázních v tureckém stylu Arpad. Budeme mít také možnost užít si ochutnávku vína v některém z místních vyhlášených vinařstvích. Návrat na nocleh.
3. den
Nejprve navštívíme město Keszthely – nazývané maďarské Versailles, krásný zámek – jedno z nejpřitažlivějších míst Balatonu, muzeum kočárů z doby monarchie, které je největším muzeem kočárů v Evropě. Hevíz – lázně, největší biologicky aktivní termální jezero v Evropě – pobyt v lázních. Zpět na nocleh.
4. den
Nejprve se vypravíme na nedaleký Tiháňský poloostrov – jedno z nejkrásnějších míst u Balatonu – staré domy z našedlého čedičového tufu s doškovými střechami, lidové stavby, Kopec ozvěn, keramická dílna, kopec Ovar s celami ruských pravoslavných mnichů 11. – 14. stol. Odtud se přívozem přeplavíme na druhou stranu jezera Balaton a navštívíme skanzen Szatodpuszta (historický statek). V Siofóku budeme relaxovat v lázních Galerius, které jsou pojmenované po římském císaři Galeriovi a připomínají atmosféru římských lázní. Nocleh.
5. den
Přejezd na koupání ve vyhlášených termálních lázních Sárvár (Bük). Odjezd do ČR, příjezd v nočních hodinách. Zájezd bez nočnich přejezdů!
Cena zahrnuje
4 x nocleh – hotel*** – dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím
4 x polopenze
uvítací přípitek
doprava klim. bus
průvodce
povinné pojištění CK
Cena nezahrnuje
příplatek na jednolůžkový pokoj
místní taxa
Slevy
first minute 500 Kč do 31. 1. 2023
Seniorská sleva 55+: 250 Kč (nesčítá se s jinými slevami)
17.06. (So) - 21.06. (St) 2023 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Polopenze
Autobus
-Last minute10 000 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Bük / Bükfürdo
HotelBALATON A TERMÁLNÍ LÁZNĚ
Dospělá osoba
Termín17.06.2023 - 21.06.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Erika Tour, s.r.o. IČO: 13571231
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...