HappyTip - Dana Lázničková - Cestovní agentura

HappyTip - Dana Lázničková

Dolní Bělá 31

33152 Dolní Bělá

mobil: 721 337 136

tel.: 377 310 007

fax: 377 310 007

info@happytip.cz

Kontakty

HappyTip.cz 
Dana Lázničková 
Dolní Bělá 31 (budova Obecního úřadu Dolní Bělá - přízemí)

Mobil: +420 721 337 136 
Tel.: +420 377 310 007 
E-maily: info@happytip.czhappytip@email.cz 
Skype: danahappytip

Pracovní doba: 
PO-PÁ: 9.00 - 12.00     15.00 - 19.00 
SO+NE, svátky: ONLINE + dle potřeb klienta na základě předchozí telefonické dohody

Zveme vás do naší provozovny, kde najdete rozsáhlou prezentaci katalogů a prospektů partnerských CK a touroperátorů, vždy aktualizované first a last minute zájezdy a jako jedna z mála kanceláří nabízíme velký, pěkně vybavený dětský koutek, takže i rodiče s dětmi si mohou v klidu vybírat svůj zájezd v příjemném prostředí.

Jsme vybaveni dostatkem katalogů a propagačních materiálů od všech nabízených CK, které od nás dostanete.

Po telefonické domluvě je možné sjednat schůzku i mimo stanovenou pracovní dobu, tak, jak časově vyhovuje Vám.

   

O NÁS

Jsme cestovní agentura s bohatými zkušenostmi v oblasti cestovního ruchu, zabývající se jak internetovým prodejem tak prodejem zájezdů ve své vlastní kamenné prodejně.

Nabízíme zájezdy do celého světa od předních českých i zahraničních cestovních kanceláří a touroperátorů, zájezdy pobytové, letní, zimní, lyžařské, poznávací zájezdy krátkodobé i delší, letecké eurovíkendy, zájezdy se speciálními tématy (cyklistika, rybolov, turistika....), zájezdy do exotických destinací, lázeňské pobyty, termály, wellnes, zájezdy pro větší i menší skupiny i se speciálním zaměřením, pro školní kolektivy i jednotlivce všech věkových kategorií. Vlastní dopravou, autokarem nebo letecky.

Veškeré námi nabízené zájezdy jsou od cestovních kanceláří, pojištěných dle zákona proti úpadku.

Výhodou je široká nabídka zájezdů všech cestovních kanceláří na jednom místě, nemusíte tak navštěvovat stránky nebo provozovny cestovních kanceláří jednotlivě.

Každý den máme od jednotlivých CK aktualizované ceny, akční nabídky, last - first minute nabídky, mnohdy i dříve než na samotných stránkách jednotlivých CK. Napište si nebo zavolejte o nejaktuálnější ceny a nabídky.

Zájezdy u nás zakoupíte za stejné ceny jako u pořádající cestovní kanceláře včetně všech slev. Věrnostní nebo jiná sleva Vám bude poskytnuta i u nás stejně jako SLEVY, které Vám jednotlivé CK nabízejí na svých internetových stránkách při rezevaci přes internet.

U leteckých zájezdů Vám dle možností zajistíme svoz na letiště, u zájezdů autokarem Vám najdeme optimální dopravní spojení za výhodné cenové podmínky.

Platbu za zájezdy můžete provést hotově v naší cestovní agentuře, převodem na náš účet u ČSOB, poštovní poukázkou nebo přímo v hotovosti v naší bance. Výši plateb - zálohy či doplatku lze domluvit individuálně dle možností. Pro Vašeho zaměstnavatele vystavíme fakturu, aby Vám na dovolenou mohl přispět. Pro Vás a Vaše blízké vyhotovíme dárkový poukaz, pokud chcete zájezdem někoho obdarovat.

Máme individuální přístup ke každému, poradíme a pomůžeme dle možností v oblasti cestování.

Navrhneme zájezd "na míru", i pro velmi náročné.

Vybereme a nabídneme Vám zájezd vždy nejvýhodněji pro Vás.

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...