HappyTip - Dana Lázničková - Cestovní agentura

HappyTip - Dana Lázničková

Dolní Bělá 31

33152 Dolní Bělá

mobil: 721 337 136

tel.: 377 310 007

fax: 377 310 007

info@happytip.cz

ID: 1063394

PETROVY KAMENY - pod Pradědem - BLESKOVÝ RELAX - WELLNESS POBYT SE SNÍDANÍ V JESENÍKÁCH na 1 noc ve všední dny

Termín: 02.01. (Út) - 03.01. (St) 2024

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 1 680 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje DELUXE, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou + WC, fén, TV, Wi-Fi, kávovar s kávovým i čajovým setem. 2 - lůžkové pokoje DELUXE s přistýlkou a balkonem, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou + WC, fén, TV, Wi-Fi, kávovar s kávovým i čajovým setem. Přistýlka je formou rozkládacího gauče.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Wellness LESNÍ LÁZNĚ - finská, parní a infra sauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool, hydromasážní vana, široká nabídka masáží. Recepce, restaurace, Wi-Fi, fitness centrum, tělocvična, školící a konferenční místnost (lze využít i jako tělocvičnu), venkovní hřiště s umělou trávou, dětské hřiště, parkoviště. Vedle hotelu je prosklené bistro (otevřené o víkendu), kde si můžete vychutnat čepované pivo, svařák a jídlo z grilu nebo udírny, slunit se na lehátkách.
FORMA STRAVY
Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Vysílač Praděd (2,5 km) - je stavba na vrcholu Pradědu v Hrubém Jeseníku. Jeho vrchol je nejvyšším pevným umělým bodem Česka, s nadmořskou výškou mezi 1 637 a 1 638 m převyšuje vrchol nejvyšší české hory Sněžky. Vodopády Bílé Opavy (3 km) - Vodopády Bílé Opavy je označení kaňonu říčky Bílá Opava ve svrchní části jejího toku nad Karlovou Studánkou. Území je součástí Národní přírodní rezervace Praděd. Karlova Studánka (8 km) - Lázně se nacházejí v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice, který je srovnatelný s alpským prostředím. Jsou rovněž nejvýše položenými lázněmi v České republice. Najdete zde zdravé horské klima, minerální prameny, osobitou architekturu i širokou nabídku regeneračních a léčebných procedur. Zámek v Bruntále (25 km) - je jednou z nejvýznamnějších památek regionu. Okolo zámku netradiční dispozice tvaru kruhové výseče s trojúhelníkovým nádvořím s arkádami se rozkládá zámecký park. Při severozápadním křídle stojí Hodinová věž. Na zámku se zachovalo cenné vybavení původních interiérů s bohatou obrazovou sbírkou, zbrojnicí a knihovnou. Dnes je sídlem regionálního muzea, jsou zde muzejní expozice a výstavní síně a konají se tady kulturní a společenské akce. Dovolená POD ROZHLEDNOU: Rozhledna Praděd (vzdálenost 2,7 km), 1491 m. n. m., výtah Z vyhlídky ve výšce 80 m je za dobrého počasí krásný rozhled nad Lysou horu, Sněžku a Radhošť. Při velmi dobré viditelnosti je možné zhlédnout Vysoké Tatry a Malou Fatru na Slovensku a Nízké Alpy v Rakousku.
DALŠÍ SLUŽBY
zapůjčení dětské postýlky zdarma WELLNESS - vstup na 1 hodinu: dítě do 6,99 let zdarma dítě 7 - 12,99 let 300,- Kč osoba 13 let a více 300,- Kč
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 6,99 let bez nároku na lůžko se stravou ZDARMA.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Lázně Karlova Studánka (8,4 km) - krytý bazén se slanou vodou a atrakcemi. Wellness centrum Bruntál (25 km) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna atd.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
400,- Kč/noc/vůz, dostupnost parkovacího místa nutno předem ověřit
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
400,- Kč/noc, psa (domácí zvíře) nutno nahlásit předem
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Díky unikátní poloze hotelu máte Jesenické dominanty jako na dlani. V jarní, letní i podzimní sezóně je hotel ideálním výchozím místem pro turisty a pro fandy horské cyklistiky, v zimě zase na běžky. Celé okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami, které spojují přírodní i uměle vybudované krásy Jeseníků jako je nádrž Dlouhé stráně (12,8 km). Na nejvyšší horu Moravy Praděd vede krásná cesta a proto není divu, že cyklisty a chodce láká si tento jesenický monument vyšlápnout.
NEPŘEHLÉDNĚTE
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 2 noci. Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Směřujte na Malou Morávku. Po jejím opuštění pokračujte směrem na Karlovu Studánku, po 1,5 km dojedete na dolní centrální parkoviště Hvězda, kde se nachází spodní vstupní brána do CHKO Jeseníky. Po Vašem příjezdu k bráně se nahlaste, a v případě platné rezervace parkování, které si dopředu rezervujte v hotelu, dostanete “Povolení k vjezdu do CHKO Jeseníky”, a budete bezplatně vpuštěni vzhůru na parkoviště na Ovčárnu. Bez předchozí rezervace parkovacího místa ze strany hotelu nebudete do CHKO Jeseníky bezplatně vpuštěni. !!! KYVADLOVÁ DOPRAVA !!! Z dolního centrálního parkoviště Hvězda je možný výjezd směr horní parkoviště na Ovčárně vždy v celou hodinu (sjezd vždy v půl každé hodiny.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Ostravy do Bruntálu, zastávka Bruntál, žel. st.. Přestoupíte na autobus (862) do Karlova Studánka, dolní parkoviště. Odtud jezdí autobus do Malá Morávka, Ovčárna točna. Hotel je od zastávky vzdálený asi 1,4 km. Autobusem z Olomouce do Karlovy Studánky, zastávka Karlova Studánka, rozc. Hvězda. Přejdete na autobusovou zastávku Karlova Studánka, dolní parkoviště. Odtud jezdí autobus do Malá Morávka, Ovčárna točna. Hotel je od zastávky vzdálený asi 1,4 km. Cesta autobusem z Ostravy trvá přibližně 3 hodiny. Cesta autobusem z Olomouce trvá přibližně 2 hodiny. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Ostravy/Olomouce do Bruntálu. Přejdete na autobusové nádraží hned vedle vlakového a pojedete autobusem do Karlovy Studánky, zastávka Karlova Studánka, dolní parkoviště. Odtud jezdí autobus do Malá Morávka, Ovčárna točna. Hotel je od zastávky vzdálený asi 1,4 km. Cesta vlakem z Ostravy trvá přibližně 2 hodiny a 40 minut. Cesta vlakem z Olomouce trvá přibližně 2 hodiny. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
BLESKOVÝ RELAX - WELLNESS POBYT SE SNÍDANÍ V JESENÍKÁCH na 1 noc ve všední dny nástup na pobyt možný ve dnech NE, PO, ÚT, ST, ČT • welcome drink na uvítanou. • 1x ubytování s bohatou bufetovou snídaní • 1x 60 min. vstup do wellness v den příjezdu - lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol Nemáte příliš času, ale zároveň cítíte, že potřebujete alespoň na chvíli vypnout? Jedinečná “blesková akce” Vám přinese očekávaný oddych i v hektických dnech. Kromě ubytování, skvělé snídaně a vstupu do fitness si užijete wellness v den příjezdu. Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
BLESKOVÝ RELAX - WELLNESS POBYT SE SNÍDANÍ V JESENÍKÁCH na 1 noc přes víkend nástup na pobyt možný ve dnech PÁ, SO • welcome drink na uvítanou. • 1x ubytování s bohatou bufetovou snídaní • 1x 60 min. vstup do wellness v den příjezdu - lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol Nemáte příliš času, ale zároveň cítíte, že potřebujete alespoň na chvíli vypnout? Jedinečná “blesková akce” Vám přinese očekávaný oddych i v hektických dnech. Kromě ubytování, skvělé snídaně a vstupu do fitness si užijete wellness v den příjezdu. Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ V JESENÍKÁCH U PRADĚDU na 3 dny (2 noci) ve všední dny nástup na pobyt možný ve dnech NE, PO, ÚT, ST • 2x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (při nízké obsazenosti je snídaně a večeře servírovanou formou) • 1x káva a dezert na osobu a pobyt dle výběru v hotelové restauraci s výhledem na bájné Petrovy kameny • 1x 60 min. vstup do hotelového wellness na osobu a pobyt - Lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ V JESENÍKÁCH U PRADĚDU na 3 dny (2 noci) přes víkend nástup na pobyt možný ve dnech ČT, PÁ, SO • 2x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (při nízké obsazenosti je snídaně a večeře servírovanou formou) • 1x káva a dezert na osobu a pobyt dle výběru v hotelové restauraci s výhledem na bájné Petrovy kameny • 1x 60 min. vstup do hotelového wellness na osobu a pobyt - Lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ V JESENÍKÁCH U PRADĚDU na 4 dny (3 noci) ve všední dny nástup na pobyt možný ve dnech NE, PO, ÚT • 3x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (při nízké obsazenosti je snídaně a večeře servírovanou formou) • 1x káva a dezert na osobu a pobyt dle výběru v hotelové restauraci s výhledem na bájné Petrovy kameny • 1x 60 min. vstup do hotelového wellness na osobu a pobyt - Lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.6
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ V JESENÍKÁCH U PRADĚDU na 4 dny (3 noci) přes víkend nástup na pobyt možný ve dnech ST, ČT, PÁ, SO • 3x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (při nízké obsazenosti je snídaně a večeře servírovanou formou) • 1x káva a dezert na osobu a pobyt dle výběru v hotelové restauraci s výhledem na bájné Petrovy kameny • 1x 60 min. vstup do hotelového wellness na osobu a pobyt - Lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.7
POBYT V JESENÍKÁCH PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 6 dní (5 nocí) ve všední dny nástup na pobyt možný ve dnech NE • 5x ubytování s bohatou bufetovou polopenzí (při nízké obsazenosti je snídaně a večeře servírovanou formou) • každý den káva a dezert na osobu v hotelové restauraci s výhledem na bájné Petrovy kameny • každý den pobytu 60 min. vstup do wellness na osobu - lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.8
POBYT V JESENÍKÁCH PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 6 dní (5 nocí) přes víkend nástup na pobyt možný ve dnech PO, ÚT, ST, ČT, PÁ, SO • 5x ubytování s bohatou bufetovou polopenzí (při nízké obsazenosti je snídaně a večeře servírovanou formou) • každý den káva a dezert na osobu v hotelové restauraci s výhledem na bájné Petrovy kameny • každý den pobytu 60 min. vstup do wellness na osobu - lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.9
WELLNESS DÁMSKÁ JÍZDA V JESENÍKÁCH U PRADĚDU na 3 dny (2 noci) ve všední dny nástup na pobyt možný ve dnech NE, PO, ÚT, ST • 2x ubytování s bohatou bufetovou polopenzí (při nízké obsazenosti je snídaně a večeře servírovanou formou) • 1x láhev vynikajícího vína • 1x káva a dezert na osobu a pobyt dle výběru v hotelové restauraci s výhledem na bájné Petrovy kameny • 1x 30 min. masáž obličeje a dekoltu na osobu a pobyt • 1x 60 min. vstup do wellness na osobu a pobyt - lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • neomezený vstup do fitness • pozdní check-out (do 12 hod. - dle dostupnosti) • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.10
WELLNESS DÁMSKÁ JÍZDA V JESENÍKÁCH U PRADĚDU na 3 dny (2 noci) přes víkend nástup na pobyt možný ve dnech ČT, PÁ, SO • 2x ubytování s bohatou bufetovou polopenzí (při nízké obsazenosti je snídaně a večeře servírovanou formou) • 1x láhev vynikajícího vína • 1x káva a dezert na osobu a pobyt dle výběru v hotelové restauraci s výhledem na bájné Petrovy kameny • 1x 30 min. masáž obličeje a dekoltu na osobu a pobyt • 1x 60 min. vstup do wellness na osobu a pobyt - lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • neomezený vstup do fitness • pozdní check-out (do 12 hod. - dle dostupnosti) • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.11
ROMANTICKÝ WELLNESS POBYT POD PRADĚDEM ve dvou na 4 dny (3 noci) ve všední dny nástup na pobyt možný ve dnech NE, PO, ÚT • 3x ubytování s bohatou bufetovou polopenzí (při nízké obsazenosti je snídaně a večeře servírovanou formou) • 1x láhev vína a ovocný talíř k večeři • 1x 30 min. masáž na osobu a pobyt dle Vašeho výběru • 1x 60 min. vstup do wellness na osobu a pobyt – Lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.12
ROMANTICKÝ WELLNESS POBYT POD PRADĚDEM ve dvou na 4 dny (3 noci) přes víkend nástup na pobyt možný ve dnech ST, ČT, PÁ, SO • 3x ubytování s bohatou bufetovou polopenzí (při nízké obsazenosti je snídaně a večeře servírovanou formou) • 1x láhev vína a ovocný talíř k večeři • 1x 30 min. masáž na osobu a pobyt dle Vašeho výběru • 1x 60 min. vstup do wellness na osobu a pobyt – Lesní lázně: finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool • SLEVA 10% na masáže • neomezený vstup do fitness BONUSY ZDARMA: • Wi-Fi • zapůjčení županu • úschova kol • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Nutnost rezervace času WELLNESS dopředu na recepci hotelu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
LYŽOVÁNÍ
Nejbližší lyžařský vlek 180 m od hotelu.
CELKOVÁ KAPACITA
60 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
30,- Kč/osoba od 18 let/noc
AKČNÍ NABÍDKA
• Ubytování pod Pradědem s výhledem na Petrovy kameny
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel PETROVY KAMENY: • je v samotném srdci Národní přírodní rezervace Praděd • patří mezi nejvýše položené hotely u nás (1 335 m n. m.) • výhled na Praděd a Petrovy kameny • ideální na pěší turistiku a cykloturistiku • novou svěží energii načerpáte v moderním wellness centru • skvělá gastronomie, vychutnáte si jídlo z lokálních surovin • TECHNOTRASA - poznejte příběhy lidí severu Moravy a Slezska
PŘÍJEZD AUTEM (zima)
Zimní sezona (od prosince do dubna) - parkování na horním parkovišti na Ovčárně: V zimě není možno parkovat až u hotelu. Svůj vůz můžete ponechat za poplatek 400,-Kč/vůz/noc na horním parkovišti na Ovčárně, které vzdáleno od hotelu cca 1km pěší chůzí, Počet míst na tomto horním parkovišti je v zimě striktně omezen na 10 míst (10 povolenek CHKO Jeseníky pro celý hotel) - je tak nutná včasná rezervace parkovacího místa přes náš hotel - v případě dostupnosti místa, můžete svou rezervaci parkování vytvořit online přes aplikaci Můj Alfred, nebo kontaktovat recepci hotelu napřímo. Pro výjezd na parkoviště na Ovčárně je nutné mít zimní výbavu. V případě plné kapacity parkoviště na Ovčárně, o této situaci je nutno se informovat dopředu na recepci hotelu, je možné parkovat na dolním centrálním parkovišti Hvězda za poplatek cca 150 Kč,-/vůz/den, a do hotelu se dopravit kyvadlovou dopravou, která jezdí pravidelné každou celou hodinu směr horní parkoviště na Ovčárně. Rozhodnete-li se parkovat na centrálním parkovišti Hvězda, vezměte prosím na vědomí, že poslední autobus na parkoviště na Ovčárně vyjíždí v 17 hod! Nezajišťujeme přepravu osob ani zavazadel z centrálního parkoviště Hvězda. Z horního parkoviště na Ovčárně jsou v zimě ubytovaným hostům při příjezdu na přání rolbou odvážena zavazadla (nikoliv osoby) do hotelu vždy v 13:15, 15:15 a 17:15. Při odjezdu z hotelu svážíme zavazadla na horní parkoviště na Ovčárně vždy v 09:00 a v 10:00. Vývoz - svoz zavazadel je zpoplatněn částkou 200 Kč/osoba. Mimo stanovený čas je možné si přes recepci objednat vývoz-svoz zavazadel sněžným skútrem za 300 Kč/osoba. Hotel nezajišťuje přepravu osob s výjimkou osob starších, těžce pohyblivých, matek s malými dětmi - nutno předem domluvit s recepcí hotelu.
PŘÍJEZD AUTEM (léto)
Letní sezona (od května do listopadu) - parkování přímo u hotelu: V létě pokračujte z horního parkoviště na Ovčárně dále nahoru, po 1 km odbočte vlevo, kde se již nachází náš hotel. Po příjezdu do hotelu “Povolení k vjezdu” na recepci hotelu směníte za “Parkovací kartu”, kterou je nutno mít umístěnou na viditelném místě ve voze po celou dobu pobytu / pohybu vozu v CHKO Jeseníky. V den odjezdu (Check-out do 10.00) parkovací kartu opět směníte na recepci zpět za Povolenku k vjezdu, kterou je nutno odevzdat na dolní bráně na Hvězdě nejpozději do 11:00hod v den odjezdu. Možný pozdní odjezd je nutné konzultovat s recepcí. Parkování u hotelu je za poplatek 400,-Kč/vůz/noc (200,-Kč/motocykl/noc)
02.01. (Út) - 03.01. (St) 2024 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 680 Kč
Vybrat termín
03.01. (St) - 04.01. (Čt) 2024 - 2 dny, 1 noc
Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 680 Kč
Vybrat termín
04.01. (Čt) - 05.01. (Pá) 2024 - 2 dny, 1 noc
Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 680 Kč
Vybrat termín
07.01. (Ne) - 08.01. (Po) 2024 - 2 dny, 1 noc
Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 680 Kč
Vybrat termín
08.01. (Po) - 09.01. (Út) 2024 - 2 dny, 1 noc
Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 680 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoJeseník
HotelPETROVY KAMENY - pod Pradědem - BLESKOVÝ RELAX - WELLNESS POBYT SE SNÍDANÍ V JESENÍKÁCH na 1 noc ve všední dny
Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE
Termín02.01.2024 - 03.01.2024
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...